O Nas

Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: yoast_seo. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior w _google_tag_status_check() (linia 321 z /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz mieszkanie

wycena

  • Jesteśmy multiagencja ubezpieczeniową działającą na terenie województwa mazowieckiego. Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dbając o najwyższą jakość oferowanych usług nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności w odpowiednim dobieraniu polis uwzględniając przede wszystkim potrzeby klienta. W przypadku gdy wytypujemy produkt odpowiadający jakością i parametrami do danych uzyskanych od klienta staramy się osiągnąć najkorzystniejszą z możliwych cenę.

 

  • Dzieki naszemu podejściu do prowadzonej działalności pozyskujemy coraz większą liczbę zadowolonych klientów, motywuje to nas do jeszcze większego wysiłku i starań w rozwoju zawodowym. Nasi doradcy to osoby z wykształceniem kierunkowym oraz wieloletnim doświadczeniem. Budując zespół zwracaliśmy szczególną uwagę na kwalifikację oraz podejście do wykonywanych obowiązków. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty, z radością pokażemy nasze umiejętności połączone z pasją zawodu doradcy ubezpieczeniowego. 

 

  • Za nasze usługi nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, wręcz przeciwnie, oferowane przez nas produkty są dużo tańsze niż u konkurencji. Wynika to z "zasady" stosowania wszelkich dostępnych zniżek w każdym przypadku. Tą "zasadą" kierujemy się od początku naszej działalności i gwarantujemy, że nigdy z niej nie zrezygnujemy ani jej nie zmodyfikujemy.