Samochód

Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: yoast_seo. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior w _google_tag_status_check() (linia 321 z /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Najtańsze OC i AC

wycena

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej. 

Ubezpieczenia AC to produkty dobrowolne i każde towarzystwo ubezpieczeniowe inaczej określa zakres i warunki jego działania. Dobranie odpowiedniej polisy wymaga znajomości wielu czynników. Sprawdź jak dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenie Auto Casco dla twojego samochodu.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest dobrowolne - sprawdź jak działa i co w rzeczywistości chroni. Ustal co jest najistotniejszym punktem warunków ogólnych aby precyzyjnie dobrać polisę do własnych potrzeb.

Pakiety OC i AC już od 2,5% wartości pojazdu. Sprawdź jakie posiadasz zniżki a my wytypujemy najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań klienta. Sprawdź.

Ubezpieczenia Assistance obejmują ochroną zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i te wynikające z kolizji. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru wariantu ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia TAXI - najtańsze OC oraz najkorzystniejsz AC. Wyliczymy składkę w 21 firmach i zapromonujemy najlepszy wariant. Sprawdź naszą ofetę na najlepsze ubezpieczenia TAXI.