Ubezpieczenia AC

Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: yoast_seo. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior w _google_tag_status_check() (linia 321 z /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Najtańsze OC i AC

wycena

Informacje ogólne

Auto Casco - to ubezpieczenie dobrowolne, które rególowane jest poprzez warunki ogólne danego towarzystwa.Każdy ubezpieczyciel inaczej określa zarówno zakres jak i sposób działania tego ryzyka. Dlatego też przed zakupem polisy warto zapoznać się z tymi zapisami aby mieć pełną świadomość czego możemy się spodziewać.

Na co zwrócić uwagę przede wszystkim?

  1. Auta sprowadzone z USA, Anglii, Japonii lub Chin.

    • Podstawowym czynnikiem, który należy sprawdzić czy nasz pojazd w ogóle podlega ubezpieczeniu. Z naszych doświadczeń wiemy, że są klienci, którzy wykupili ubezpieczenie z przekonaniem o tym, że mają pełną polisę i składka jaką zapłacicli jest bardzo korzystna. Byli w błędzie! Dotyczy to pojazdó sprowadzonych z USA, Anglii, Japonii lub Chin. Pracownicy niektórych firm wprowadzają w bląd kierowców sprzedając im produkt w którego warunkach ogólnych jasno jest określone, że pojazdy sprowadzone z tych krajów nie podlegają ubezpieczeniu. Niestety przekonują się o tym dopiero poszkodzie i odmowie wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania.
  2. Prawidłowe wybranie pojazdu i jego wersji wypozażenia.

    • Wybranie odpowiedniego modelu pojazdu oraz jego wersji wyposażenia ma bardzo duży wpływ ponieważ przy droższych pojazdach wyposażenie dodatkowe jest bardzo kosztowne i znacząco wpływa na Sumę Ubezpieczenia. Jeśli zaniżymy wartość pojazdu to ubezpieczyciel może zastosować zasadę proporcji i pomniejszyć należne nam odszkodowanie za szkodę.