Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: yoast_seo. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior w _google_tag_status_check() (linia 321 z /home/klient.dhosting.pl/polisarium/325.pl/public_html/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz życie

wycena

Ubezpieczenia Allianz - zarówno w Warszawie jak i w całej Polsce jedno z głównych towarzystw ubezpieczeniowych, które cieszy się dość dużą popularnością i zaufaniem.

Ergo Hestia to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę produktową tej firmy. Pomagamy zarówno dobrać polisę jak również załatwiamy wszelkie formalności za naszych klientów.

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group - jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, majątkowe. Ceniona przez dużą liczbę klientów głównie dzięki bardzo dobremu systemowi likwidacji szkód.